OUR TRAINERS

Name : Alka Sengar
Place:(Akola)

Name : Usha Gupta
Place: (Gurgaon)

Name : Sanjay Raut
Place: (Akola)

Name : Bhakti Duddalwar
Place: (Akola)

Name : Sharad Raut
Place: (Pusad)

Name : Upasana Sharma
Place: (Bhopal)

Name : Shalini Rai
Place: (Nagpur)

Name : Supriya Agrawal
Place: (Bhopal)

Name : Rita Gurwani
Place: (Bhopal)

Name : Swapnil nirmal jain
Place:(Aurangabad)

Name : Vinod Vaishnav
Place: (Aurangabad)

Name : Manisha Shriwas
Place:(Jalna)

Name : Meghna Agarawal
Place: (Kanpur)

Name : Neha Agarawal
Place: (Kanpur)

Name : Neha Agarawal
Place: (Bhopal)

Name : Atul agrawal
Place: (Bhopal)

Name : Vandana Singh
Place: (Bhopal)

Name : Sushmita Das
Place: (Bilaspur)

Name : Neelam Agrawal
Place: (Bhopal)

Name : Manish Dixhit
Place: (Lucknow)

Name : Alok Mishra
Place:(Lucknow)

Name : Ashok kumar
Place: (Vidisha)

Name : Sanyogita Usrate
Place: (Hoshngabad)

Name : Deepti Dubey
Place: (Bhopal)

Name : Suman jain
Place: (Khurai)

Name : Reshma Prajapati
Place: (Bina)

Name : Manisha kankane
Place:(Katni)

Name : Swati Rajendra
Place: (Dhule)

Name : Monlali Prashant
Place: (Dhule)

Name : Pushplata Jaiswal
Place: (Bhopal)

Name : Traannum Siddigui
Place: (Bhopal)

Name : Prem Vaishaya
Place: (Manendra Garh)

Name : A.Washim Khan
Place: (Chhindwara)

Name : Mukta Sharma
Place: (Bhopal)

Name : Archna Agarawal
Place: (Raigarh)

Name : Shalini Vaishaya
Place: (Manendra Garh)

Name : Deepanjali Jaiswal
Place: (Kanpur)

Name : Rajendra Singh Rajput
Place:(Bilaspur)

Name : Kapil Chouhan
Place: (Durg)

Name : Amit Jain
Place:(Durg)

Name : Neha Agarawal
Place: (Bareli)

Name : Aruna Jaiswal
Place: (Bhopal)

Name : R.S. Katiyar
Place:(Kanpur)

Name : Purnima Pachori
Place:(Bhopal)

Name : Mahima Laharia
Place: (Katni)

Name : Suhita Gupta
Place: (Katni)

Name : Shalini Dixhit
Place: (Kanpur)

Name : Manisha Shrivastava
Place: (Bhopal)

Name : Vasant s. Bhoyar
Place: (Chandrapur)

Name : Sandhya Jaiswal
Place: (Bhopal)

Name : Papiya Ghosh
Place: (Korba)

Name : Hemant dhakad
Place:(Vidisha)

Name : Shweta Raghuwnshi
Place: (Bhopal)

Name : Munmun Soni
Place:(Vidisha)

Name : Ashok kamble
Place: (Ujjain)

Name : Arun Soni
Place: (Ujjain)

Name : Tarun Katiyar
Place: (Kanpur)

Name : Hemant .m.Kale
Place: (Ujjain)

Name : Ruchi singh
Place: (Bhopal)

Name : Nidhi Kashap
Place:(Korba)

Name : Mamta Rathore
Place: (Korba)

Name : Prajakta s. Kamble
Place: (Aurangabad)

Name : Nisha Jain
Place: (Aurangabad)

Name : Ashok Banasaheb
Place: (Aurangabad)

Name : Narendra Ramdas Nikumbh
Place: (Nasik)

Name : Ahuja Bhaginath
Place: (Aurangabad)

Name : Abhijeet s. Jadhav
Place: (Aurangabad)

Name : Jaishree jitendra purnik
Place: (Bhandara)

Name : Gavare Manoj
Place: (Latur)

Name : Pralhad Bhanapale
Place: (Latur)

Name : Peatima Tekle
Place: (Latur)

Name : Rakhi Pokarna
Place: (Latur)

Name : Mumbare Vijayshree
Place: (Latur)

Name : Subhash vasant nagade
Place: (Usmanabad)

Name : Shamim vajahat ali
Place: (Aurangabad)

Name : Rutuja vinod vaishanav
Place: (Aurangabad)

Name : Anuradha V. Jadhav
Place: (Aurangabad)

Name : Abhijeet R. Mutha
Place:(Aurangabad)

Name : Mohan narayan Rakh
Place:(Aurangabad)

Name : Manjusha
s. Deshmukh
Place: (Aurangabad)